Kokaina w lodówce, marihuana w kuchennej szafce. 40-latek zatrzymany

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zatrzymany mężczyzna miał ukrywać narkotyki w kuchni

Policjanci z Targówka zatrzymali 40-letniego mieszkańca tej dzielnicy. W mieszkaniu mężczyzny odnaleźli marihuanę i kokainę. Podejrzanemu grozi do trzech lat więzienia.

Jak przekazała Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, kilka dni temu funkcjonariusze wydziału kryminalnego komisariatu na Targówku skontrolowali mieszkanie 40-letniego mężczyzny, wobec którego zachodziło podejrzenie, że może posiadać narkotyki.

- Podczas przeszukania lokalu, w szafce kuchennej, funkcjonariusze znaleźli torebkę foliową, a w niej susz roślinny, natomiast w lodówce ujawnili folię aluminiową z zawartością białego proszku. Ponadto kryminalni zabezpieczyli pieniądze w kwocie 1450 złotych na poczet przyszłej kary - poinformowała Sulich.

Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniom laboratoryjnym. Okazało się, że to ponad 30 gramów marihuany oraz 13 gramów kokainy. 40-letni mieszkaniec Targówka został zatrzymany.

- Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie przez śledczych zarzutu posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi za to kara pozbawienia wolności do lat trzech - podsumowała Irmina Sulich.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o akcji CBŚP, które zlikwidowało fabrykę narkotyków pod Grójcem:

CBŚP zlikwidowało laboratorium amfetaminy pod GrójcemCBŚP

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP VI