Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Cztery auta płonęły na parkingu

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl / PAP
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plSpłonęły cztery auta

Cztery auta osobowe paliły się w nocy na Targówku. Jak podała stołeczna straż pożarna, jeden samochód spłonął doszczętnie.

Ogień pojawił się na parkingu przy ulicy Wejherowskiej, na wysokości numeru 1, przy wejściu do żłobka. Strażacy wyjechali z koszar o godzinie 1.25. - Zgłoszenie dotyczyło pożaru czterech samochodów osobowych - przekazał Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej.

Spalone auta na parkingu

Jak dodał, jedno z aut spłonęło doszczętnie. - W kolejnym spaliło się wnętrze, w trzecim był nadpalony tył, a w czwartym bok i nadkole - opisywał strażak. - W akcji brały udział dwa zastępy - podsumował.

Nikomu nic się nie stało.

W czwartek rano na miejsce pojechał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. - Dwa auta zostały już odholowane. Na parkingu stoją jeszcze dwa: citroen, który spłonął doszczętnie oraz mazda z nadpalonym tyłem i uszkodzonym błotnikiem - relacjonował Zieliński.

Co było przyczyną pożaru? - Niewykluczone, że w samochodzie, od którego zapaliły się inne auta, była awaria. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie - powiedziała PAP Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: tvnwarszawa.pl / PAP

Autor:kz/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl