Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Spłonęło poddasze domu. Straż: dwie osoby podtrute dymem, próbowały ratować dobytek

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plPożar na Białołęce

Pożar poddasza domu jednorodzinnego na Białołęce. Jak informuje straż pożarna, dwie osoby lekko podtruły się dymem. - Próbowały ratować swoje mienie - słyszymy od strażaka, który uczestniczył w akcji.

Ogień pojawił się w domu jednorodzinnym przy ulicy Dębowej na Białołęce. Służby zostały zaalarmowane chwilę po godzinie 13. - Całkowitemu spaleniu uległo poddasze - przekazał nam Michał Skrzypa z warszawskiej straży pożarnej. Jak dodał, w akcji brało dziewięć zastępów straży: z Warszawy, Legionowa i Jabłonny.

- Nie mamy osób poszkodowanych, dwie zostały przebadane w karetce, podtruły się dymem, ponieważ próbowały ratować mienie. Ratownicy medyczni udzielili im pomocy w karetce – opisał strażak.

Sytuacja jest już opanowana. - Trwają prace rozbiórkowe nadpalonych konstrukcji - podsumował Skrzypa..

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl