Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Przez rok zwodził policję. Zmieniał mieszkania i wygląd. Najbliższe kilkanaście lat spędzi w więzieniu

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KRP VIPoszukiwany 42-latek przez rok ukrywał się przed policją

42-letni mężczyzna miał na koncie kilkunastoletni wyrok, między innymi za przestępstwa narkotykowe. Przez rok był nieuchwytny. Wreszcie policjantom udało się go namierzyć w jednym z mieszkań na Białołęce.

42-letni mieszkaniec Targówka przez rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sądy z różnych miast Polski wydały za mężczyzną cztery listy gończe i kilka nakazów doprowadzenia. Ale ten stale zmieniał wygląd i miejsca pobytu. W ustalanie informacji na temat poszukiwanego zaangażowali się funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z grupy tzw. łowców cieni.

- Ostatnie ustalenia pozwoliły im wytypować lokal na terenie Białołęki. Operacyjni udali się pod wytypowany adres. Bardzo szybko potwierdzili, że poszukiwany znajduje się w mieszkaniu i zatrzymali go. Okazało się, że mężczyzna chwilę przed spotkaniem z policjantami zażywał narkotyki i miał przy sobie ponad gram marihuany - poinformowała Irmina Sulich z północnopraskiej policji.

42-latek został przekazany do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę kilkunastu lat więzienia za przestępstwa narkotykowe oraz przeciwko mieniu.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o poszukiwanym mężczyźnie, który kilka dni przed zatrzymaniem zadzwonił na komendę i stwierdził, że "jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany":

Poszukiwanego mężczyznę zatrzymano na siłowni

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP VI