Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Najpierw samochód uderzył w bariery, potem kolizja trzech aut

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód uderzył w bariery na PłowieckiejTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plSamochód uderzył w bariery na Płowieckiej

W piątkowy poranek na estakadzie zjazdowej z Płowieckiej w kierunku Trasy Siekierkowskiej samochód wjechał w bariery. Nieco później, za mostem Siekierkowskim, zderzyły się trzy auta.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński samochód marki Ford uderzył w bariery na łuku estakady. - Auto ma poważnie zniszczony przód. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Służby zamknęły lewy pas zjazdowy w kierunku Siekierek - przekazał kilka minut po godzinie 7 Zieliński. Jak dodał, w zderzeniu nie było osób poszkodowanych.

Na miejscu utworzył się dość duży korek. Kierowcy musieli zwalniać już na wysokości Traktu Lubelskiego.

Kolejna kolizja za mostem

To nie był jednak koniec utrudnień w kierunku Mokotowa. Kilkanaście minut później na Trasie Siekierkowskiej, tuż za mostem doszło do kolejnego zderzenia. Najechały na siebie trzy samochody. Zablokowany był prawy pas jezdni.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl