Najnowsze

Samochód między ogrodzeniem a torami. Pojazd usunął dźwig Tramwajów Warszawskich

Najnowsze

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód utknął między ogrodzeniem a torowiskiem
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plSamochód utknął między ogrodzeniem a torowiskiem

Po sobotnim wypadku z udziałem dwóch aut na Filtrowej, jedno z nich zostało na chodniku pomiędzy ogrodzeniem a torami tramwajowymi. Samochód został usunięty przez dźwig Tramwajów Warszawskich.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zdarzenia doszło w sobotę. - Samochód marki Mercedes po kolizji z innym pojazdem został zepchnięty na chodnik pomiędzy ogrodzeniem Stacji Filtrów Warszawskich a torami tramwajowymi. Konieczne jest przestawienie samochodu. Na tę chwilę Filtrowa jest zamknięta dla ruchu samochodowego i tramwajowego.. Usunięciem auta zajęły służby Tramwajów Warszawskich - powiedział około godziny 10 Zieliński.

Ustalenia naszego reportera potwierdza Komenda Stołeczna Policji. - Zgłoszenie o zderzeniu mercedesa i skody przy ulicy Filtrowej otrzymaliśmy w sobotę o godzinie 14.52. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Kierująca mercedesem została zabrana do szpitala - przekazała Małgorzata Wersocka z KSP.

Policjantka dodała, że obecnie trwa akcja usuwania pojazdu, który zablokował chodnik. - Na miejscu jest między innymi straż miejska, która zajmie się odholowaniem auta - przekazała Wersocka.

Po godzinie 11 samochód został usunięty. Ruch został przywrócony.

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości