Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Rowerzysta po zderzeniu z autem dostawczym trafił do szpitala

Najnowsze

Autor:
kk/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie auta i rowerzysty na rondzie "Radosława"
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie auta i rowerzysty na rondzie "Radosława"

Wypadek na rondzie "Radosława". W czwartek po południu kierowca samochodu dostawczego zderzył się z rowerzystą. Policja podaje, że mężczyzna jadący jednośladem trafił do szpitala.

Do zderzenia doszło około godziny 16.45 w rejonie przystanku autobusowego przy centrum handlowym. Jak podaje Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji, uczestniczyli w nim rowerzysta oraz kierujący dostawczym volkswagenem. - W wyniku zderzenia rowerzysta trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi - zaznacza policjantka.

Policjanci wyjaśniają na miejscu okoliczności zderzenia. Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter opisuje, że nie powoduje to utrudnień w ruchu, ponieważ zarówno samochód uczestniczący w zderzeniu, jak i radiowóz, stoją w zatoce autobusowej przy zjeździe z ronda w aleję Jana Pawła II w kierunku Żoliborza.

Autor:kk/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości