Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Rodzice leżeli na chodniku, obok stał wózek z płaczącym dzieckiem. "Tak pijani, że nie byli w stanie wstać"

Najnowsze

Autor:
kk/adso
Źródło:
PAP
ShutterstockStrażnicy znaleźli w wózku płaczącego dwulatka (zdjęcie ilustracyjne)

Funkcjonariusze straży miejskiej znaleźli w sobotę dwoje ludzi leżących na jednej z bemowskich ulic. Obok pary stał wózek, a w nim znajdował się płaczący dwulatek. Okazało się, że dorośli byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało u obojga ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do interwencji straży miejskiej doszło w sobotę około godziny 22. Uwagę funkcjonariuszy patrolujących jedno z osiedli na Jelonkach zwrócił płacz dziecka, ruszyli więc na poszukiwania malucha. Jak relacjonuje Jerzy Jabraszko z referatu prasowego stołecznej straży miejskiej, gdy strażnicy przybyli na miejsce, zobaczyli dwójkę dorosłych leżących na chodniku, obok stał wózek z dwuletnim chłopczykiem, który głośno płakał. - Para była tak pijana, że nie byli w stanie wstać, ani utrzymać się na nogach - przekazał strażnik.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Funkcjonariusze ustalili, że 42-letni mężczyzna i kobieta są rodzicami chłopca. Wezwano patrol policji, który wykonał badanie alkomatem. - Okazało się, że kobieta ma ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a mężczyzna - 3,4 promila - wskazał Jabraszko. Sprawą zajęli się policjanci, którzy zabrali pijanych rodziców i zapewnili opiekę chłopcu.

Informowaliśmy również o rowerzyście, który zderzył się na chodniku z dwuletnim chłopcem:

Rowerzysta zderzył się z dzieckiemTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/adso

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock