Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Najpierw chodniki i krawężniki, potem jezdnie. Ruszyły prace na Połczyńskiej i Słomińskiego

Najnowsze

Autor:
kkow/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ZDMUlica Słomińskiego

Zarząd Dróg Miejskich ruszył z remontem Połczyńskiej i Słomińskiego. Na pierwszy ogień idą krawężniki, chodniki i zieleń. W sierpniu drogowcy zajmą się nawierzchnią jezdni.

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o rozpoczęciu regulacji i wymiany uszkodzonych krawężników na ulicach Słomińskiego i Połczyńskiej. Wymiana nawierzchni na północnych fragmentach obu jezdni powinna z kolei nastąpić w sierpniu.

Na ulicy Słomińskiego wymiana betonowych krawężników na kamienne prowadzona jest na odcinku od ostatniego wyjazdu spod dworca PKP Warszawa Gdańska do ronda Zgrupowania AK Radosław. Poza wymianą krawężników prowadzone są również naprawy chodnika i rekultywacja zieleni w pasie między chodnikiem a jezdnią.

W przypadku ulicy Połczyńskiej prace prowadzone są na odcinku od Powstańców Śląskich do Szeligowskiej. Zakończenie wszystkich prac, łącznie z wymianą nawierzchni, planowane jest na sierpień.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o rewolucji w Alejach Jerozolimskich:

"Mówimy o planie długofalowym" TVN24

Autor:kkow/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: ZDM