Najnowsze

Policja zatrzymała kierowcę po wypadku. "Był poszukiwany"

Najnowsze

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na Korkowej

Kierowca samochodu osobowego uderzył w tył innego auta przy jednym ze skrzyżowań w Rembertowie. Zatrzymała go policja, bo okazało się, że był poszukiwany. W wypadku ucierpiała jedna osoba.

Do wypadku doszło po godzinie 8 przy skrzyżowaniu Korkowej z Płatnerską. - Mitsubishi dojeżdżało do ronda, gdy w jego tył uderzyła toyota oznakowana jako taksówka. Samochody nie są poważnie uszkodzone, ale pasażerka pierwszego z nich została zabrana do szpitala. Natomiast kierowca toyoty został po przyjeździe policji zakuty w kajdanki i zaprowadzony do radiowozu - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Ustalenia naszego reportera potwierdza policja. - Pasażerka z mitsubishi pojechała do szpitala jako osoba ranna. Kierowcy byli trzeźwi. Jeden z nich był poszukiwany, dlatego został zatrzymany przez funkcjonariuszy - mówi Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Nie zdradza jednak w związku z jaką sprawą poszukiwano mężczyzny.

Na miejsce przyjechały cztery załogi policji. - Policjanci fotografują miejsce wypadku i robią pomiary. Ich działania nie powodują jednak utrudnień w ruchu - zaznacza Zieliński.

Informowaliśmy też o środowej kolizji na trasie S8:

Zderzenie auta dostawczego z ciężarowym na S8Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl