Zderzenie rowerzysty z tramwajem na Pradze Północ

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie rowerzysty z tramwajem na Jagiellońskiej

Rowerzysta zderzył się z tramwajem na Jagiellońskiej. Były utrudnienia w kursowaniu składów w kierunku Dworca Wileńskiego.

Do wypadku doszło około godziny 15.40. Informację o zderzeniu potwierdził rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz. Jak podał, uczestniczył w nim tramwaj linii 6 jadący w kierunku Gocławka. - Rowerzysta jechał po drodze dla rowerów i skręcił pod nadjeżdżający tramwaj. Miało to miejsce w połowie drogi między placem Hallera a Ratuszową. Rowerzysta o własnych siłach wyszedł spod tramwaju – informuje Dutkiewicz.

Na miejscu była policja, pogotowie ratunkowe i służby Tramwajów Warszawskich. - Nikt nie został poszkodowany – mówiła Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, zarówno rowerzysta, jak i motorniczy byli trzeźwi.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów w rejonie przystanku Ratuszowa ZOO. Składy linii 6, 20 i 28 jadące w stronę Dworca Wileńskiego były kierowane na objazdy. Ruch został wznowiony około 16.30.

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl