Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Zderzenie z udziałem pijanego kierowcy na Radzymińskiej. Policja: badanie alkomatem wykazało cztery promile

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na czterech aut na Radzymińskiej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzenie na czterech aut na Rembielińskiej

Na Radzymińskiej doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Jak podaje policja, jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało cztery promile w wydychanym powietrzu.

Do zderzenia doszło w niedzielę około 17.10 w rejonie skrzyżowania Radzymińskiej z Remiszewską. - W zderzeniu uczestniczyły dwie osobowe skody i dwa volkswageny. Doszło do klasycznego najechania. Na miejscu były dwie karetki pogotowia, dwa zastępy straży pożarnej i kilka załóg policji - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Policja podaje, że do szpitala zabrani zostali kierowca oraz pasażer jednej ze skód. - Badanie kierującego alkomatem wykazało 1,9 miligrama na litr, czyli cztery promile alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Pozostali kierowcy byli trzeźwi.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości