Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Radiowóz zderzył się z innym autem. "Dwoje dzieci zabranych do szpitala". Stanęły tramwaje

Najnowsze

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie radiowozu z samochodem osobowym

Na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Wawelskiej doszło do zderzenia trzech aut. - Dwoje dzieci zostało zabranych profilaktycznie do szpitala - informowała policja. Zablokowane było torowisko tramwajowe. Z utrudnieniami musieli liczyć się także kierowcy.

O wypadku informował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Radiowóz zderzył się z volkswagenem. W zderzeniu uczestniczył też trzeci pojazd. Na miejscu są policja, straż pożarna i dwie karetki pogotowia. Radiowóz uderzył w słup trakcji tramwajowej. Samochody blokują torowisko. Wstrzymany jest ruch tramwajowy w obie strony - informował.

Zdarzenie potwierdziła policja. - Po godzinie 10 radiowóz jadący na sygnale zderzył się z osobowym volkswagenem. Dwoje dzieci zostało profilaktycznie zabranych do szpitala - mówił Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak informował dalej nasz reporter, były poważne utrudnienia na Grójeckiej i Wawelskiej.

Komunikacja zastępcza

Przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów ostrzegał Warszawski Transport Publiczny: "W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie skrzyżowania ulic Grójeckiej / Wawelskiej, tramwaje linii 1, 7, 9, 14, 15, oraz 25, zostają skrócone do pętli Plac Narutowicza". Na objazdy skierowano autobusy linii 157, 191, 517.

Uruchomiona została autobusowa komunikacja zastępcza.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl