Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Radiowóz zderzył się z innym autem. "Dwoje dzieci zabranych do szpitala". Stanęły tramwaje

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  katke/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie radiowozu z samochodem osobowym

  Na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Wawelskiej doszło do zderzenia trzech aut. - Dwoje dzieci zostało zabranych profilaktycznie do szpitala - informowała policja. Zablokowane było torowisko tramwajowe. Z utrudnieniami musieli liczyć się także kierowcy.

  O wypadku informował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Radiowóz zderzył się z volkswagenem. W zderzeniu uczestniczył też trzeci pojazd. Na miejscu są policja, straż pożarna i dwie karetki pogotowia. Radiowóz uderzył w słup trakcji tramwajowej. Samochody blokują torowisko. Wstrzymany jest ruch tramwajowy w obie strony - informował.

  Zdarzenie potwierdziła policja. - Po godzinie 10 radiowóz jadący na sygnale zderzył się z osobowym volkswagenem. Dwoje dzieci zostało profilaktycznie zabranych do szpitala - mówił Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

  Jak informował dalej nasz reporter, były poważne utrudnienia na Grójeckiej i Wawelskiej.

  Komunikacja zastępcza

  Przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów ostrzegał Warszawski Transport Publiczny: "W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie skrzyżowania ulic Grójeckiej / Wawelskiej, tramwaje linii 1, 7, 9, 14, 15, oraz 25, zostają skrócone do pętli Plac Narutowicza". Na objazdy skierowano autobusy linii 157, 191, 517.

  Uruchomiona została autobusowa komunikacja zastępcza.

  Autor:katke/b

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl