Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Weszli do mieszkania 26-latka, znaleźli prawie pół kilograma narkotyków

Najnowsze

Autor:
kk\kwoj
Źródło:
PAP
Policja zatrzymała 26-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków

Amfetamina, marihuana, haszysz i heroina - te substancje znaleźli policjanci przeszukujący mieszkanie 26-letniego mieszkańca Pragi Północ. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia w związku z podejrzeniem posiadania znacznej ilości środków odurzających.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Północnoprascy policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego już od jakiegoś czasu obserwowali 26-latka. "Kilka dni temu skontrolowali jego mieszkanie. Podczas przeszukania lokalu kryminalni znaleźli kilkadziesiąt zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością substancji zabronionych, natomiast kolejne znaleźli na strychu i w piwnicy" - informuje Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji VI dla Białołęki, Pragi Północ i Targówka.

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli niemal pół kilograma narkotyków. Zostały one poddane badaniom laboratoryjnym. Jak wylicza Sulich, wykazały one, że to 120 gramów amfetaminy, 91 gramów marihuany, 221 gramów haszyszu oraz 26 gramów heroiny.

26-latek usłyszał zarzut

Policjantka wskazała, że podczas policyjnych działań 26-latek został zatrzymany. - Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie przez prokuratora zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających - podkreśliła. Wobec 26-letniego mężczyzny prokurator zastosował dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe w kwocie 10 tysięcy złotych.

Za zarzucany mu czyn może grozić do 10 lat więzienia.

Informowaliśmy też o rozbiciu przez CBŚP agencji towarzyskich działających pod przykrywką agencji nieruchomości:

Agencje towarzyskie pod przykrywką agencji nieruchomościCBŚP

Autor:kk\kwoj

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KRP VI