Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Pożar hostelu we Włochach. Ewakuowało się kilkadziesiąt osób

Najnowsze

Autor:
ab/b
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPożar hostelu pracowniczego

W poniedziałek wieczorem w hostelu pracowniczym we Włochach wybuchł pożar. Dwie osoby, z objawami podtrucia, trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w budynku przy ulicy Instalatorów 9, który reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz opisuje jako "zespół blaszanych kontenerów".

- Zapaliło się pomieszczenie na parterze, a zadymienie przeniosło się na wyższe kondygnacje - opisywał nasz reporter. I dodał, że nad budynkiem unosił się dym, wyczuwalny był zapach spalenizny.

Ewakuowało się 50 osób

Jak podał Michał Konopka z warszawskiej straży pożarnej, dwie osoby z objawami podtrucia pojechały do szpitala. - Jeszcze przed naszym przybyciem ewakuowało się około 50 osób - poinformował.

Po godzinie 20 ratownicy dogaszali pożar i oddymiali budynek. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, dwie załogi pogotowia, policja oraz pogotowie energetyczne.

tvnwarszawa.pl

Autor:ab/b

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl