Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Pożar hostelu we Włochach. Ewakuowało się kilkadziesiąt osób

Warszawa | Najnowsze

Autor:
ab/b
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPożar hostelu pracowniczego

W poniedziałek wieczorem w hostelu pracowniczym we Włochach wybuchł pożar. Dwie osoby, z objawami podtrucia, trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w budynku przy ulicy Instalatorów 9, który reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz opisuje jako "zespół blaszanych kontenerów".

- Zapaliło się pomieszczenie na parterze, a zadymienie przeniosło się na wyższe kondygnacje - opisywał nasz reporter. I dodał, że nad budynkiem unosił się dym, wyczuwalny był zapach spalenizny.

Ewakuowało się 50 osób

Jak podał Michał Konopka z warszawskiej straży pożarnej, dwie osoby z objawami podtrucia pojechały do szpitala. - Jeszcze przed naszym przybyciem ewakuowało się około 50 osób - poinformował.

Po godzinie 20 ratownicy dogaszali pożar i oddymiali budynek. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, dwie załogi pogotowia, policja oraz pogotowie energetyczne.

Pożar hostelu pracowniczego | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Pożar hostelu pracowniczego | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

tvnwarszawa.pl

ab/b