Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Warszawa powitała Nowy Rok

Warszawa

fot

Kluby, domówki i wielki koncert na pl. Konstytucji - Warszawa powitała nowy, 2012 rok. Jego pierwsze 30 minut upłynęło pod znakiem kolorowych sztucznych ogni.

Tłum na pl. Konstytucji bawił się od godziny 20. To wtedy zaczęła się zabawa i pierwsze koncerty. Jak donosił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, na teren imprezy nie można było wnosić alkoholu więc - jak nietrudno się domyślić - jego konsumpcja odbywała się głównie w okolicznych bramach.

- Nie był to zbyt przyjemny widok. Tu i ówdzie widziałem, że ktoś się z kimś szarpał czy bił. Atmosfera była dość niespokojna - relacjonował. Zwracał też uwagę, że w tłumie co chwilę wybuchały petardy.

Życzenia od prezydent miasta

O północny na scenie pojawiła się Hanna Gronkiewicz-Waltz, która złożyła życzenia warszawiakom.

- To będzie rok szczególny, ponieważ będziemy mieć Euro 2012, trzecią z kolei największą imprezę sportową na świecie. Tylko w czerwcu w ciągu 3 tygodni przyjedzie około miliona osób do Warszawy, która jest coraz piękniejsza. Miejmy nadzieję, że Ci którzy przyjadą rzeczywiście zobaczą jak się zmienia. Życzę dobrego nowego roku, dużo zdrowia, a do rana szampańskiej zabawy - powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Zabawa zakończyła się około godziny 1:45. Przez całą dobę będzie kursować metro. Stacja Politechnika jest juz otwarta.

Powitanie Nowego Roku w obiektywie reportera 24 Piotra Tomczyka:

band/roody