Trzy osoby potrącone na Bemowie

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie dwóch aut i potrącenie na Bemowie

Na ulicy Człuchowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Chwilę później jedno z aut potrąciło trzy osoby. Jak podała policja, nie odniosły poważnych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia był reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania Człuchowskiej i Okolicznej. Widać dwa rozbite samochody: skodę i audi. Na miejscu są też trzy załogi pogotowia ratunkowego – poinformował Szmelter.

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że w tym miejscu zderzyły się dwa auta. - W wyniku tego zdarzenia doszło do potrącenia trzech osób. Policjanci dopiero dojechali na miejsce – powiedziała około godziny 15.30 Irmina Sulich z KSP.

Po godzinie 16 Irmina Sulich przekazała więcej informacji. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z samochodów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Drugie auto nie wyhamowało i wjechało w jego tył. Wtedy pierwszy samochód potrącił przechodzące przez jezdnię osoby – poinformowała Sulich. Jak zastrzegła, nie odniosły poważniejszych obrażeń. - Ostatecznie w tym zdarzeniu nie było osób rannych – stwierdziła.

I dodała, że kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl