Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Ochota: rowerzysta jechał na Veturilo, został potrącony

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPotrącenie rowerzysty w Alejach Jerozolimskich

Rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy w Alejach Jerozolimskich. Mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych. Są utrudnienia w ruchu.

Do potrącenia doszło przed godziną 12 przy skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich ze Spiską. - Do potrącenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Uczestniczył w nim kierowca osobowego forda oraz rowerzysta na Veturilo - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. - Do rowerzysty została wezwana karetka. Młody mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych - mówił.

Na miejscu zdarzenia pracowała policja. - Kierujący byli trzeźwi. Na miejsce rzeczywiście była wzywana karetka pogotowia, jednak nie mamy jeszcze informacji, czy ktokolwiek został zabrany do szpitala - przekazała początkowo Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. Później poinformowała, że rowerzysta wymagał hospitalizacji. - Do zderzenia doszło na przejściu dla pieszych. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sytuacji - dodała.

Kierowców jadących w kierunku Włoch czekały utrudnienia w ruchu. Korek tworzył się tuż za placem Zawiszy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl