Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Akcja poszukiwawcza na Wiśle. Do rzeki wpadł mężczyzna

Najnowsze

Aktualizacja:
Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plAkcja poszukiwawcza nad Wisłą (zdjęcie ilustracyjne)

Policjanci i strażacy prowadzili w sobotę akcję poszukiwawczą na Wiśle. Przed południem do służb wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który spadł do wody z mostu Łazienkowskiego.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.35. Policjanci z komisariatu rzecznego przy wsparciu strażaków przeczesują teren Wisły – poinformowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. Dodała też, że funkcjonariusze ustalają, dlaczego mężczyzna, który znajdował się na moście Łazienkowskim, miał wpaść do wody.

Jak przekazał nam Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej, działania służb prowadzone były dwutorowo - z lądu i z wody.

Policja przekazała, że sobotnie poszukiwania zostały zakończone ze skutkiem negatywnym. - Oznacza to, że nikogo nie odnaleziono - wyjaśniła Sulich.

Informowaliśmy też o wypadku na Jeziorze Zegrzyńskim:

Ratownicy o bezpieczeństwie nad wodąTVN24

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl