Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Zatrzymali go z kradzionymi perfumami. W samochodzie przed sklepem zostawił 11-letniego syna

Najnowsze

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockPolicjanci z Mokotowa zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież perfum

Policjanci z Mokotowa zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież perfum. Znaleziono przy nim kilka flakonów o wartości około 1300 złotych. Przed drogerią, w samochodzie, czekał jego 11-letni syn.

Jak przekazał Robert Koniuszy, oficer prasowy mokotowskiej komendy, policjanci zostali wezwani do jednej z drogerii przy ulicy Konstruktorskiej. - Na zapleczu czekał na nich pracownik ochrony oraz nieuczciwy klient, który w plecaku miał pięć flakoników markowych perfum wartych około 1300 złotych. Policjanci odebrali mu nie jego własność i zwrócili kierowniczce drogerii - przekazał Koniuszy.

Policjant dodał, na podstawie analizy sklepowego monitoringu ustalono, że ten sam mężczyzna miał ukraść perfumy również 24 czerwca. 38-latek przyznał się do obu przestępstw. - Twierdził, że przyjechał do sklepu wypożyczonym autem, w którym czeka jego 11-letni syn. Funkcjonariusze przekazali chłopca wezwanej na miejsce matce. Kobieta wyjaśniła, że nie mieszka z ojcem dziecka - podał Robert Koniuszy.

38-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Informowaliśmy też o zatrzymaniu trzech osób podejrzanych o włamania z kradzieżami:

Policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o włamania z kradzieżami (wideo bez dźwięku)KSP

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock