Przygotuj się na:

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zmiany w komunikacji i parkowaniu

  Nie chciał wpuścić policjantów do mieszkania. Weszli po drabinie

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  kk/ran
  Źródło:
  PAP
  Zatrzymanie 22-latka na Woli

  Wolscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Do mieszkania, w którym się ukrywał, dostali się po drabinie.

  Do zatrzymania 22-latka doszło kilka dni temu. Mężczyzna był poszukiwany od czerwca ubiegłego roku listem gończym za "przestępstwo przeciwko mieniu". - W wyniku skrupulatnych czynności policjanci namierzyli lokal, w którym ukrywał się 22-latek - poinformowała rzeczniczka wolskiej policji Marta Sulowska.

  Po drabinie do poszukiwanego

  - Kiedy policjanci mieli pewność, że mężczyzna jest w mieszkaniu kilkakrotnie pukali do drzwi. Poszukiwany nie otwierał ich, licząc, że tak uniknie zatrzymania - relacjonowała policjantka.

  Funkcjonariusze nie zamierzali jednak odpuszczać. Wezwali na miejsce strażaków, którzy rozstawili drabinę. - Policjant wspiął się po niej i dotarł do mieszkania znajdującego się na drugim piętrze. W tym momencie poszukiwany wiedział, że nie uniknie zatrzymania i otworzył drzwi od lokalu - zaznaczyła Sulowska.

  Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad trzy miesiące. 

  Informowaliśmy także o skazanym na 23 lata więzienia, który nie wrócił z przepustki. Policjanci odnaleźli go po czterech latach:

  Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym
  KSP

  kk/ran

  Źródło: PAP

  Źródło zdjęcia głównego: KRP IV