Najnowsze

Policjanci szukali podejrzanego o kradzież auta ojca. Schował się w wersalce

Najnowsze

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPMężczyzna schował się w wersalce

Wolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o włamanie do auta. Kiedy zapukali do jego drzwi ten schował się w wersalce. 

- Z zawiadomienia wynikało, że syn ukradł kluczyki od auta ojcu – mówi Marta Sulowska, rzeczniczka wolskiej policji. Jak dodaje, 33-latek przeprowadził się z Woli. - Operacyjni namierzyli go i ustalili, że przebywa on na terenie dzielnicy Włochy – przekazuje Sulowska.

"Zapewniała, że nie ma go w domu"

Policjanci pojechali pod wytypowany adres. Kiedy zapukali do drzwi otworzyła je konkubina mężczyzny. - Kobieta zapewniała, że nie ma go w domu i nie wie, gdzie 33-latek może przebywać – opisuje rzeczniczka.

Policjanci weszli jednak do środka. Chwilę później znaleźli kryjówkę 33-latka – wersalkę. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy.

- Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem pojazdu o wartości około 27 tysięcy złotych. Prosto z przesłuchania trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać karę pozbawienia wolności w wymiarze 50 dni – przekazała policjantka.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o innych kradzieżach:

Kradzieże w oku kamery

Okradł lombard, zdradziła go krew na rękachKPP Świebodzin
wideo 2/15

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP