Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Psi piknik na Bemowie. Sztuczki, pokazy i porady behawiorystów

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
TVN24Piknik sportowy "Pies na Medal"

Czworonogi opanowały w sobotę bemowski ośrodek sportu. Odbywający się tam piknik sportowy "Pies na Medal" przyciągnął właścicieli i miłośników psów. W programie były warsztaty, turnieje sprawnościowe i pokazy.

W bemowskim ośrodku sportu przy ulicy Obrońców Tobruku można było zobaczyć w sobotę między innymi pokazy posłuszeństwa sportowego w wykonaniu owczarków border collie, pokaz zaganiania ptactwa przez psy pasterskie czy poznać tajniki pracy psów z Żandarmerii Wojskowej.

Właściciele czworonogów mieli też szansę porozmawiać z behawiorystami i specjalistami od groomingu, czyli psiego strzyżenia i stylizacji. Organizatorzy przygotowali także warsztaty fitness i ćwiczenia umysłowe dla psów, turnieje sprawnościowe i quizy. Natomiast Schronisko na Paluchu przeprowadziło w czasie imprezy darmową akcję czipowania. Pojawili się także wolontariusze schroniska z czworonogami czekającymi na adopcję.

Organizatorem pikniku "Pies na Medal" był urząd dzielnicy na Bemowie.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl