Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Akcja saperów na placu budowy. "Robotnicy natknęli się na niewybuchy"

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Niewybuch na Bielanach

Na placu budowy na Bielanach znaleziono dwa niewybuchy. Na miejsce przyjechali saperzy, w tym czasie ulica Żubrowa była wyłączona z ruchu.

Do zdarzenia doszło około godziny 13. Jak przekazała nam Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, na placu budowy znaleziono dwa niewybuchy. Na miejsce wezwano saperów. - Nikogo nie ewakuowano – zastrzegła policjantka.

Z kolei Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Bielan, napisał na Facebooku, że znaleziono miny.

"Około południa na terenie budowy obiektu dydaktycznego Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie robotnicy natknęli się na niewybuchy. Zabezpieczone miny zostaną wywiezione na poligon, gdzie saperzy je zdetonują" – napisał.

Nasz reporter Tomasz Zieliński zastrzega, że kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Ulica Żubrowa w czasie akcji saperów była nieprzejezdna. - Działania zakończyły się przed godziną 15 – relacjonował Zieliński.

W lipcu informowaliśmy na tvnwarszawa.pl o niewybuchu na budowie metra:

Niewybuch na budowie metra i ewakuacja

Saperzy podejmują pocisk w oku kameryLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/7

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Pietruczuk, Facebook