Najnowsze

Chcieli ukraść bmw, spłoszył ich przechodzień. Uciekali tramwajem

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policjanci z Bemowa zatrzymali dwóch mężczyzn

10 lat więzienia grozi dwóm młodym mężczyznom, którzy chcieli ukraść bmw na Bemowie. Niedoszłych złodziei spłoszył przechodzień, uciekli tramwajem, ale na przystanku czekała na nich policja. 

Policjanci z Bemowa dostali informację, że dwóch młodych mężczyzn próbuje włamać się do samochodu marki BMW. Jeden z nich stał na czatach, a drugi próbował włamać się do auta.

Niedoszli złodzieje zostali spłoszeni przez przechodnia, po czym uciekali tramwajem jadącym w kierunku ulicy Obozowej. Kiedy tramwaj dojechał do przystanku, policjanci wpadli do środka i zatrzymali mężczyzn w wieku 18 i 19 lat. Obaj zostali doprowadzeni do policyjnej celi.

Zarzuty i areszt

- Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, dzięki któremu podejrzani usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, której dokonali działając wspólnie i w porozumieniu - powiedziała Marta Sulowska z bemowskiej komendy.

Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie obu mężczyzn. Sąd zastosował wobec nich dwumiesięczny areszt. Za zarzucane im przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.

W środę informowaliśmy, że zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o wymuszenie 180 tysięcy złotych od przedsiębiorcy:

29-latek został zatrzymany przez kryminalnych KSP
29-latek został zatrzymany przez kryminalnych KSPKSP

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Wola

Pozostałe wiadomości