Najnowsze

Narkotyki ukryte w podłokietniku i szufladzie. 26-latek usłyszał zarzuty

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
PAP
KRP IVNarkotyki były ukryte w samochodzie i mieszkaniu podejrzanego

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. - Substancje odurzające znaleziono w jego samochodzie i mieszkaniu - informują funkcjonariusze.

Jak przekazała komisarz Marta Sulowska, do zdarzenia doszło kilka dni temu. Bemowscy policjanci zatrzymali do kontroli auto, którym kierował 26-letni mężczyzna. - Policjanci przypuszczali, że mężczyzna może posiadać w aucie substancje zabronione - podkreśliła policjantka. - Mężczyzna był zdenerwowany całą sytuacją i kontrolą policjantów. Okazało się, że wewnątrz auta ukryte były narkotyki - dodała.

Funkcjonariusze przeszukali również mieszkanie 26-latka. W nim także znaleziono narkotyki. Sulowska zaznaczyła, że łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 30 torebek z narkotykami. - Łącznie ponad 116 gramów marihuany, ponad 80 gramów haszyszu, kilkanaście porcji amfetaminy i ponad 20 sztuk tabletek ekstazy - wyliczyła.

Po zatrzymaniu 26-latek został osadzony w policyjnej celi. Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za zarzucany mu czyn może grozić do 10 lat więzienia.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o likwidacji laboratorium amfetaminy pod Grójcem:

CBŚP zlikwidowało laboratorium amfetaminy pod Grójcem
CBŚP zlikwidowało laboratorium amfetaminy pod GrójcemCBŚP

Autor:dg

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KRP IV

Pozostałe wiadomości