Z przyczepy kempingowej wyszedł przez dach. Nagi spacerował po centrum

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Straż Miejska WarszawaStraż miejska zatrzymała nagiego mężczyznę

"Temperatura na zewnątrz raczej nie skłania do opalania, jednak pewien 31-letni mężczyzna wybrał się na spacer w centrum stolicy – w stroju biblijnego Adama" - poinformowała straż miejska. Mężczyzna został zatrzymany przez jej funkcjonariuszy. Odpowie nie tylko za publiczne obnażanie.

Sprawę strażnikom miejskim zgłosił przechodzień. Poinformował on o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, znajdującym się na parkingu pomiędzy ulicami Zgoda i Złotą. Gdy funkcjonariusze podjęli interwencję, zauważyli, że ze stojącej przyczepy turystycznej wychodzi przez okno na dachu… nagi mężczyzna. Po chwili zeskoczył na chodnik i próbował się oddalić.

"Jego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Nie odpowiadał na zadawane pytania oraz nie stosował się do poleceń strażników" - przekazała w komunikacie straż miejska. Funkcjonariusze postanowili go obezwładnić. Użyli siły, następnie doprowadzili go do przyczepy.

Straż miejska zatrzymała nagiego mężczyznę Straż Miejska Warszawa

Okazało się, że pojazd należał do ekipy filmowej i pilnowali go ochroniarze, którzy poinformowali, że mężczyzna wszedł tam bez zgody właściciela. Na prośbę straży miejskiej otworzyli oni zamknięte na klucz drzwi. W środku znajdowało się ubranie mężczyzny, a na stole jego rzeczy osobiste.

"Były wśród nich dwie torebki: jedna zawierała biały proszek, druga - brunatno-zielony susz roślinny. Funkcjonariusze polecili mężczyźnie, by się ubrał, a gdy to zrobił, wezwali patrol policji" - dodała w komunikacie straż miejska.

Mężczyznę wraz jego rzeczami przewieziono do komendy rejonowej, gdzie technicy zbadali zawartość torebek. Potwierdzili, że w obu znajdowały się narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany.

Przeczytaj także: Pościg za pijanym kierowcą, jazdę zakończył na ścianie budynku

Pościg na Pradze Północ
Pościg na Pradze PółnocArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Straż Miejska Warszawa

Pozostałe wiadomości