Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Najnowsze

Wypadek na Targówku. Autobusy na objazdach

Najnowsze

Autor:
ab/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Bródnie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek na Bródnie

Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak podaje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania ulicy Balkonowej z Chodecką.

- Zderzyły się renault oraz infiniti. Oba auta są mocno rozbite - relacjonuje. I dodaje, że jedna osoba została odwieziona do szpitala.

Autobusy na objazdach

Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i pogotowie ratunkowe. Ulica Chodecka jest całkowicie zablokowana. - Auta stoją na środku jezdni i blokują drogę w obu kierunkach - dodaje nasz reporter.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 112, 126, 145, 156, 169, 240, 269 i 500 zostały skierowane na objazdy. Część z nich utknęła w miejscu wypadku.

"Z powodu zablokowanego przejazdu przez skrzyżowanie Chodecka/Balkonowa, autobusy są kierowane w obydwu kierunkach ulicami: Matki Teresy z Kalkuty - Rembielińska - Wyszogrodzka - Chodecka" - czytamy w komunikacie Zarządu Transportu Miejskiego.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:ab/pm

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości