Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Na Stadionie Narodowym powstanie strefa kibica

Najnowsze

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
TVN24Premier zapowiedział otwarcie strefy kibica na Stadionie Narodowym

Sport wraca na Stadion Narodowy. Podczas meczu Polska-Hiszpania na Euro 2020 na arenie będzie działać strefa kibica. 19 czerwca widzowie obejrzą spotkanie na czterech wielkich telebimach ustawionych na płycie stadionu.

- W najbliższych dnia otworzymy Stadion Narodowy dla strefy kibica, bo rozpoczynają się mistrzostwa Europy (w piłce nożnej - red.) - wspaniała, ciekawa, piękna impreza, której Polska jest częścią. Chcemy wspólnie móc się nią cieszyć, ale utrzymując dyscyplinę sanitarną - mówił na czwartkowej konferencji dotyczącej luzowania obostrzeń premier Mateusz Morawiecki.

Cztery telebimy na płycie

19 czerwca na płycie stadionu Narodowego pojawią się cztery telebimy, na których kibice będą mogli śledzić mecz Polska-Hiszpania rozgrywany w ramach Euro 2020. Jak podał organizator, bramy areny będą otwarte od godziny 18.30, a transmisja meczu Hiszpania-Polska rozpocznie się o godzinie 20.45. Na razie nie ma planów, by kontynuować działanie strefy podczas kolejnych meczów Biało-Czerwonych.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE 

Narodowa Strefa Kibica to pierwsze od wielu miesięcy duże wydarzenie na Narodowym. Organizatorzy zapewniają, że odbędzie się ono z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, przy maksymalnie 50-procentowej obecności publiczności. Każdy z widzów będzie musiał pobrać bezpłatny bilet ze strony www.strefakibica.com. Goście będą zobowiązani do zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki oraz do zajmowania wyłącznie miejsc wskazanych na biletach.

Meczom będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Na scenie wystąpią Storo & Piotr Kupicha, Doris Lembicz, Power of Trinity, Nowator oraz D-Bomb. Jak przed każdym meczem nie zabraknie wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Na gości strefy będzie czekało też kilkanaście tysięcy biało-czerwonych flag.

Zobacz serwis specjalny o Euro2020 na eurosport.pl>>>

Szczepienia bez rejestracji

Ponadto w weekend 19 i 20 czerwca na PGE Narodowym będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się i zapisów. Na chętnych będzie czekało 10 tysięcy dawek szczepionki Johnson & Johnson.

Na Stadionie Narodowym powstanie strefa kibicaTVN24

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl