Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Uszkodzone szyby w autach. Wyglądają na przestrzelone

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Agnieszka, Tomasz / Facebook Przestrzeliny na samochodowych szybach

Mieszkańcy Stegien dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami aut z uszkodzonymi, prawdopodobnie przestrzelonymi, szybami. Właściciele zgłosili sprawę na policję, która ustala okoliczności powstania uszkodzeń.

Zdjęcia, prawdopodobnie przestrzelonych, szyb pojawiły się w poniedziałek na jednej z mokotowskich grup na Facebooku. Jak przekazał jeden z pokrzywdzonych, pan Tomasz, jego auto stało na ulicy Maltańskiej. - Sprawa została zgłoszona na policję przy Okrężnej - poinformował.

Przestrzelina na szybie samochodowej
Tomasz

Post skomentowała także inna mieszkanka Stegien, pani Agnieszka, która w ubiegłym tygodniu doświadczyła podobnej sytuacji. Wygląda na to, że i do jej samochodu ktoś strzelał. Auto stało przy ulicy Czarnomorskiej, a - jak wynika z relacji kobiety -przestrzelina musiała powstać między godziną 22 w czwartek a 18 w piątek.

- Samochód stał zaparkowany pod blokiem całą noc i cały dzień, bo nie jeżdżę nim do pracy. Uszkodzenie zobaczyłam po południu, kiedy chciałam odjechać - relacjonowała.

"Policja ustala okoliczności"

Jak potwierdził Robert Koniuszy z mokotowskiej policji, służby faktycznie otrzymały zgłoszenia z Czarnomorskiej i Maltańskiej. - Były to zgłoszenie ogólne, dotyczące w obu przypadkach uszkodzenia przedniej szyby. Nie można przesądzać, że chodzi o przestrzelenia - zwrócił uwagę.

- Policja prowadzi swoje czynności i ustala okoliczności obu zdarzeń. W sprawie jest prowadzone dochodzenie - przekazał Koniuszy.

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp/b