Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Warszawa Miastem z Różową Wstążką !

Warszawa

.

AVON WALK - Rusz z pomocą!

7 czerwca Warszawa stanie się Miastem z Różową Wstążką!

To już 17 Marsz Różowej Wstążki organizowany przez Avon - firmę utożsamianą z pięknem, innowacjami, optymizmem i działaniami na rzecz KOBIET oraz Stowarzyszenie Amazonki Warszawa-Centrum.

Kiss cancer googbye

W tym roku ruszamy z pomocą spod Kolumny Zygmunta o godzinie 12:00. Pierwsza sobota czerwca upłynie pod hasłem Kiss Cancer Goodbye - walki z rakiem piersi i kobiecej solidarności, ale przede wszystkim radości i zabawy! Maszerujemy, pomagamy i jeździmy na rowerach stacjonarnych! Każdy pokonany kilometr zbliża nas do wspólnego celu – ufundowania jak największej liczby badań USG!

Symboliczne oswojenie i pożegnanie raka piersi przypieczętuje wielki event na Podzamczu prowadzony przez energiczną Dorotę Wellman i charyzmatego Filipa Chajzera, któremu towarzyszyć będzie wsparcie Gwiazd i Ambasadorek Kampanii Avon kontra Rak Piersi – Agnieszki Popielewicz, Małgorzaty Pieczyńskiej i Beaty Ścibakówny.

Podzamcze zostanie podzielone na Strefę Piękna z Weroniką Rosati i Hanią Knopińską, Strefę Medyczną, gdzie będzie możliwość skorzystania z konsultacji medycznych i badań genetycznych, oraz Strefę dla Najmłodszych z Małgosią Sochą i Jarosławem Bieniukiem. Na scenie wystąpi Maria Sadowska z uczestnikami The Voice of Poland!

Pomagaj w najlepszym stylu!

Dzięki współpracy z jedną z najlepszych polskich projektantek - Gosią Baczyńską - powstały wyjątkowe, dedykowane Kampanii koszulki - Kiss Cancer Goodbye, które można kupić na stronie www.avonwalk.pl – dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na ufundowanie badań USG. Supermodne i unikatowe koszulki są symbolem kobiecej solidarności, a ich kupno to pierwszy krok, żeby wygrać FIATA 500!

Dołącz do wydarzenia na facebooku Do zobaczenia na Avon Walk 2014!

Pomagaj * Baw się * Wygraj FIATA 500!

.
.