Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Zwłoki kobiety w Lesie Kabackim. Policja: to poszukiwana 23-latka z Gocławia

Najnowsze

Aktualizacja:
Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
TVN24 / Google EarthPolicja odnalazła zwłoki w Lesie Kabackim

W Lesie Kabackim odnaleziono w piątek po południu zwłoki. Okoliczności tej sprawy badają policja i prokuratura. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie o godzinie 16.34. - W tej chwili policjanci przeprowadzają na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. W tej sprawie będzie prowadzone śledztwo – poinformowała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

- Ze wstępnych informacji wynika, że jest to ciało kobiety - przekazała początkowo. Po godzinie 21 policjanci potwierdzili oficjalnie tożsamość zmarłej. - Potwierdziło się, że to poszukiwana 23-latka z Gocławia – powiedziała w rozmowie z tvnwarszawa.pl Wersocka. Kobieta była ostatni raz widziana we wtorek, 18 maja. Jej poszukiwania prowadzili policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Wersocka zastrzegła, że o szczegółach tej sprawy będzie się wypowiadać wyłącznie prokuratura. Tam nie usłyszeliśmy jednak zbyt wiele. - Prokuratura nie udziela informacji o sprawie, oczekuje na materiały z policji. Po ich uzyskaniu podjęte zostaną dalsze czynności w sprawie - odpisała nam w sobotę Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, ciało kobiety zauważył po południu przechodzący tamtędy mężczyzna. Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie znaleźli przy zwłokach dowodu osobistego, ale kobieta miała przy sobie kartę miejską na dane osobowe pasujące do zaginionej przed dwoma dniami 23-latki. Policja wezwała na miejsce rodzinę zaginionej w celu identyfikacji zwłok.

Zwłoki znaleziono w Lesie Kabackim (zdjęcie ilustracyjne)Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl