Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Policja: wyniosła dwa fotele z hotelu, wstawiła do swojego mieszkania

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  kz/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  KSPOdzyskane przez policjantów fotele

  - 43-latka, wykorzystując nieuwagę personelu, wyniosła z holu dwa fotele, po czym zaniosła je wprost do swojego mieszkania – podaje policja. Kobieta została zatrzymana.

  Do zuchwalej kradzieży doszło w minioną niedzielę. Jak podaje Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji, w biały dzień nieznana kobieta, wykorzystując nieuwagę pracowników hotelu i nie zważając na kamery monitoringu, w odstępie kilkudziesięciu minut wyniosła dwa fotele.

  - Kiedy informacja o zdarzeniu dotarła na policję, policjanci już dzień po kradzieży nie tylko dowiedzieli się, kim jest sprawczyni, ale także ją zatrzymali i ustalili, gdzie podziały się skradzione fotele – mówi Robert Szumiata.

  Okazało się, że meble warte ponad tysiąc złotych trafiły do mieszania 43-latki. - Zaniosła je tam osobiście wykorzystując fakt, że mieszka zaledwie kilka kroków od hotelu. Kobieta chciała w ten sposób doposażyć swoje mieszkanie w dwa stylowe fotele – opisuje policjant.

  43-latka usłyszała już zarzut kradzieży. Grozi jej pięć lat więzienia.

  Informowaliśmy również o zatrzymaniu "króla dopalaczy":

  Zatrzymanie "króla dopalaczy"

  Policjanci zatrzymali Jana S. w MilanówkuKSP
  wideo 2/4

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  kz/b