Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Kolizja trzech aut na Białołęce. Policja: jeden z kierowców miał ponad dwa promile

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja trzech aut na Płochocińskiej

Na Białołęce zderzyły się trzy samochody osobowe. Policja podaje, że jeden z kierowców był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do kolizji doszło około godziny 15.25 przy skrzyżowaniu Płochocińskiej z ulicą Kobiałka. - Zderzyły się trzy samochody osobowe: skoda, ford i daewoo matiz. Kierowca matiza był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,07 miligrama na litr wydychanego powietrza, co oznacza ponad dwa promile - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Dodaje, że nikt nie został poszkodowany. Na miejscu kolizji czynności prowadzili policjanci drogówki. Po godzinie 17 nie było już utrudnień w ruchu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy również o zderzeniu z udziałem autobusu miejskiego na Radzymińskiej:

Doszło do kolizji autobusu z innym pojazdemMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl