Uderzył w betonowe bariery na Wisłostradzie

Najnowsze

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie dwóch aut na Wisłostradzie

Utrudnienia dla kierowców jadących Wisłostradą w kierunku Gdańska. Lewy pas jezdni został zablokowany po kolizji z udziałem auta osobowego.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Do zderzenia doszło przed godziną 16 na wysokości ulicy Dewajtis. - Jeden z samochodów stoi w poprzek pasa zieleni, jego część wystaje na lewy pas. Uderzył w betonowe bariery, które stały na pasie rozdzielającym – relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu kolizji pracowała policja. - Kierowca był trzeźwy, nikomu nic się nie stało – informuje Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. Jak przekazuje, ruch został już udrożniony.

Największe utrudnienia czekały kierowców jadących w stronę Gdańska. Korek zaczynał się za Gwiaździstą. - Zablokowany jest lewy pas jezdni. Stoi na nim policyjny radiowóz – ostrzegał nasz reporter. - Nieznacznie utrudniony przejazd mają też osoby poruszające się jezdnią w stronę centrum. Na lewy pas wystaje fragment betonowej bariery, w którą wpadł pierwszy z pojazdów. Policjanci poprosili służby miejskie o pomoc w jej usunięciu. Przejazd nie jest jednak całkowicie zablokowany, ponieważ wystaje ona jedynie o jakieś 10-20 centymetrów poza krawędź pasa zieleni – opisywał Zieliński.

Informowaliśmy też o serii kolizji na Trasie Siekierkowskiej:

Seria kolizji na Trasie SiekierkowskiejTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl