Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

Najnowsze

Samochód uderzył w latarnię na Płochocińskiej. Policja: kierowca nie miał uprawnień

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód uderzył w latarnię na Płochocińskiej
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plSamochód uderzył w latarnię na Płochocińskiej

Na Płochocińskiej doszło w piątek rano do zderzenia auta osobowego z latarnią. Uszkodzony pojazd stanął w poprzek jezdni, blokując częściowo ruch. Z ustaleń policji wynika, że kierowca prowadził mimo braku uprawnień.

Do kolizji doszło około godziny 6 na odcinku Płochocińskiej w pobliżu skrzyżowania z Białołęcką. - Samochód osobowy marki Volkswagen uderzył w latarnię. Złamał ją i stanął w poprzek drogi, powodując duże utrudnienia w ruchu. Pojawiły się problemy z usunięciem samochodu, więc policja poprosiła o pomoc straż pożarną - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

- Nasze działania polegały wyłącznie na usunięciu pojazdu, który blokował drogę. Na miejscu był jeden zastęp straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe - informuje Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Kierowca nie miał uprawnień

Jak przekazuje Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji, w zderzeniu nikt nie został poszkodowany, ale okazało się, że kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

- Na czas usuwania samochodu z jezdni ruch został wstrzymany. W obu kierunkach utworzył się duży korek - zaznacza nasz reporter. Po godzinie 7 utrudnienia zakończyły się.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości