Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Karambol na Towarowej. Ciężarna kobieta została ranna

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Karambol na Towarowej

Siedem samochodów osobowych uczestniczyło w karambolu na ulicy Towarowej. Służby podają, że poszkodowana została ciężarna kobieta, prowadząca jedno z aut.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do zderzenia doszło około godziny 10 na wysokości ulicy Kolejowej. Jedną z pierwszych służb na miejscu zdarzenia była stołeczna Straż Miejska. - Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego zabezpieczali przy Towarowej wydawanie posiłków dla bezdomnych przez Mobilny Punkt Poradnictwa. Nagle usłyszeli głośny huk. Nieopodal doszło do karambolu aż siedmiu pojazdów. Rozbite auta zatarasowały dwa pasy ruchu w kierunku Ochoty - relacjonują w poniedziałkowym komunikacie.

Funkcjonariusze zajęli się wezwaniem policji i pogotowia, zabezpieczyli też miejsce zdarzenia i udzielili pierwszej pomocy jednej z kierujących. Jak informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, ranna została ciężarna kobieta. Po przebadaniu została zabrana do szpitala.

Straż Miejska podaje, że jej funkcjonariusze wraz z policją zajęli się kierowaniem ruchu do momentu udrożnienia przejazdu. Utrudnienia zakończyły się około godziny 11.

Informowaliśmy też o zderzeniu samochodu i motocykla na Prostej:

Zderzenia motocyklisty i auta na WoliLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl