Pijany mężczyzna miał grozić nożem małżeństwu. Podczas obezwładniania napastnika ucierpiał policjant

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Interwencja policji na Bemowie
Interwencja policji na Bemowie
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plInterwencja policji na Bemowie

Policjanci z Bemowa interweniowali wobec mężczyzny, który miał grozić nożem małżeństwu. Gdy wezwali go do odrzucenia ostrego narzędzia, sami zostali zaatakowani. Agresora udało się obezwładnić, ale w trakcie akcji poszkodowany został jeden z funkcjonariuszy.

Do interwencji policji doszło po godzinie 11 w rejonie skrzyżowania alei 4 Czerwca 1989 roku z ulicą Połczyńską. Funkcjonariusze z komisariatu na Bemowie udali się tam po zgłoszeniu o pijanym mężczyźnie, który miał grozić nożem kobiecie i jej mężowi.

O wstępnych ustaleniach w tej sprawie informuje Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV. - Na miejscu policjanci zastali mężczyznę, który trzymał w ręku nóż. Wezwali go do odrzucenia go, mężczyzna nie wykonywał poleceń policjantów. Kiedy policjanci do niego podeszli, mężczyzna zaatakował ich nożem. Funkcjonariusze od razu zareagowali, obezwładnili go, wybijając pałką nóż. Użyto również gazu - relacjonuje.

Jak dodaje, mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu policji. - W trakcie obezwładniania agresora jeden z policjantów doznał urazu kolana. Na miejsce wezwano służby medyczne, które zajmują się policjantem - zaznacza. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie on wymagał hospitalizacji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości