Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Gwiazdy spotkały się z dziećmi. "One nam dają radość i my im dajemy radość"

Warszawa | Najnowsze

Autor:
ran/b
Źródło:
TVN24
Świąteczna akcja w Centrum Zdrowia DzieckaTVN24
wideo 2/2
Świąteczna akcja w Centrum Zdrowia Dziecka

Było wspólne śpiewanie kolęd, dekorowanie pierników i radość na twarzach dzieci. We wtorek w Centrum Zdrowia Dziecka fundacja TVN zorganizowała świąteczne spotkanie dziennikarzy i aktorów z dziećmi i ich rodzicami.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być z nimi. Wydaje mi się, że one nam dają radość i my im dajemy radość – mówiła Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezeska Fundacji TVN i dziennikarka "Faktów".

Wspólnie z innymi gwiazdami spotkała się we wtorek w wawerskim Centrum Zdrowia Dziecka. Przy akompaniamencie gitary śpiewano kolędy. Było także wspólne dekorowanie pierników.

"Czuć energię świąt"

Ci, którzy brali udział w spotkaniu, podkreślali, że czuć atmosferę świąt.

Jak zauważył youtuber Karol "Blowek" Gązwa, nie brakowało uśmiechów na twarzach samych dzieci. - Czuć energię świąt - podkreślał.

- Na twarzach dzieci widać radość. Widać, że oni się cieszą, ich rodziny się cieszą - podkreślała Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka TVN24.

Źródło: TVN24

ran/b