Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Wypadek na Gocławiu. "Kierowca wydmuchał 2,5 promila"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Gocławiu
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na Gocławiu

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku na Gocławiu. Policja podaje, że w zderzeniu uczestniczył nietrzeźwy kierowca. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu.

Do zderzenia doszło około godziny 18 przed skrzyżowaniem ulicy Bora-Komorowskiego z Fieldorfa "Nila". - Kierowca volkswagena uderzył w tył seata na jezdni w kierunku Saskiej - relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci. - Jedna osoba została ranna, to kierowca seata. Natomiast kierowa volkswagena wydmuchał 2,5 promila alkoholu - mówi Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodaje, ze względu na jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna zostanie zatrzymany, a sprawa trafi do sądu. Będzie również prowadzone dochodzenie w sprawie wypadku.

Jak opisuje nasz reporter, rozbite auta zostały już ściągnięte z jezdni. Wcześniej utrudnienia czekały kierowców zamierzających korzystać z pasa do lewoskrętu w stronę Wału Miedzeszyńskiego.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości