Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Najnowsze

Dziecko potrącone przez tramwaj na Pradze Północ

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tramwaj potrącił dziecko
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plTramwaj potrącił dziecko

Do potrącenia doszło na skrzyżowaniu Targowej z Kijowską. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, potrącona dziewczynka trafiła pod opiekę pogotowia ratunkowego. Są utrudnienia w ruchu tramwajowym i samochodowym.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Targowej z Kijowską na przejściu dla pieszych z sygnalizacją. - Tramwaj linii 28 wyjeżdżał z ulicy Kijowskiej, skręcając w Targową. Na miejscu występują utrudnienia. Nie jeżdżą tramwaje w kierunku alei "Solidarności". Zablokowany jest również jeden pas ruchu ulicy Targowej - poinformował Zieliński.

Dodał, że potrącona dziewczynka jest badana w karetce.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Na miejsce oprócz pogotowia przyjechały służby Tramwajów Warszawskich oraz policja. - Zgłoszenie dotyczące potrącenia dziecka przez tramwaj otrzymaliśmy około godziny 7.20. Na miejscu policjanci zastali kierującego tramwajem linii 28 oraz 14-letnią pieszą, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Tam została potrącona. Motorniczy tramwaju był trzeźwy. Dziewczynka jest badana w karetce - przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

O utrudnieniach ostrzega Zarząd Transportu Miejskiego. "Z powodu zdarzenia drogowego i zablokowania ruchu tramwajowego na skrzyżowaniu Targowa / Kijowska w kierunku Dworca Wileńskiego linie tramwajowe 3, 6, 13, 25, 26 i 28 zostają skierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi" - poinformowano w komunikacie na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego..

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości