W tym samym czasie na jednej ulicy potrącono dwóch pieszych

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dwa potrącenia na Mszczonowskiej
Dwa potrącenia na Mszczonowskiej
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plDwa potrącenia na Mszczonowskiej

W krótkim czasie na ulicy Mszczonowskiej doszło do dwóch potrąceń pieszych. Jeden z nich został ranny, drugi miał więcej szczęścia i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszystko odbyło się na słabo oświetlonym odcinku drogi.

Zdarzenia miały miejsce w niedalekiej odległości - na ulicy Mszczonowskiej, w pobliżu przystanku WKD Reduta Ordona. Oba w okolicy godziny 17.

- W małej odległości doszło do dwóch zdarzeń z udziałem pieszych. Na miejscu czynności prowadzą policjanci. Jedno zdarzenie jest rozpatrywane na chwilę obecną jako wypadek drogowy, ranny został pieszy. Natomiast drugie zdarzenie zakwalifikowane jest jako kolizja, tam nie ma osób rannych. W obu tych przypadkach kierujący byli trzeźwi - poinformowała Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. 

Dwa potrącenia na MszczonowskiejArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Szczegóły tych zdarzeń doprecyzował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Do pierwszego potrącenia doszło około godziny 17. Kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego. Gdy osobie pieszej była udzielana pomoc, niemal w tym samym miejscu doszło do drugiego potrącenia przez innego kierowcę - relacjonował. I dodał, że droga w tym miejscu jest słabo oświetlona.

Dwa potrącenia na MszczonowskiejArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości