Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Dwie kolizje na Trasie Siekierkowskiej

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plUtrudnienia na Trasie Siekierkowskiej

W czwartek rano na Trasie Siekierkowskiej doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem pięciu pojazdów. Kolizje wywołały utrudnienia w kierunku Mokotowa.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do pierwszego zdarzenia doszło kilkaset metrów za zjazdem z ulicy Płowieckiej w kierunku Mokotowa. - Zderzyły się ciężarówka i samochód osobowy. Pojazdy blokują prawy pas ruchu - podał.

Kolejne utrudnienia powstały nieco bliżej mostu Siekierkowskiego, nad ulicą Bora-Komorowskiego. - Tutaj doszło do zderzenia trzech aut. Wygląda to jak klasyczne najechanie. Nie ma osób poszkodowanych. Natomiast pojazdy są na tyle uszkodzone, że rozlały się płyny, a na jezdni leżą odłamki. Zablokowany jest lewy pas - przekazał Węgrzynowicz.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl