Dachowanie pod wiaduktem na S8

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plDachowanie samochodu na S8

Na trasie S8 w kierunku Poznania dachował samochód osobowy po zderzeniu z ciężarówką. Rozbite auta zajmują pas awaryjny drogi.

Do zdarzenie doszło w alei Armii Krajowej, przed Słowackiego. - Samochód zderzył się z ciężarówką i dachował. Oba auta stoją na pasie awaryjnym i nie powodują większych utrudnień w ruchu - mówi reporter tvnarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Kierowcy muszą jednak uważać na odłamki z rozbitych samochodów.

Policja potwierdza informację o zderzeniu samochodów w tym miejscu. - Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy po godzinie 7. Nie mamy informacji o rannych. Zderzyły się volvo i opel, kierowcy byli trzeźwi - informuje Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komedy Stołecznej Policji. - Nie ma większych utrudnień w tym miejscu - dodaje.

Kolejne dachowanie przed Popularną

Po godzinie 7 doszło do podobnej kolizji na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z Popularną. Jak relacjonuje nasz reporter, samochód osobowy uderzył w barierę i dachował.

- Citroen zatrzymał się na barierach, nie ma poszkodowanych. Jeden pas Jerozolimskich jest zablokowany - informuje Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: tvnwarszawa.pl

katke/b