Przygotuj się na:

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zmiany w komunikacji i parkowaniu

  Ciężarówka blokowała Trasę Siekierkowską

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  mp/r/kwoj
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Ciężarówka popsuła na pasie w kierunku na MokotówTVN24
  wideo 2/4
  Zepsuta ciężarówka na trasie Siekierkowskiej

  Popsuta ciężarówka przez kilka godzin stała na Trasie Siekierkowskiej, na wysokości Gocławia. Na miejscu utworzyły się ogromne korki.

  Sytuację na Trasie Siekierkowskiej opisywał na antenie TVN24 reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Osoby, które jadą od węzła Marsa w kierunku Mokotowa, muszą przeznaczyć na dojazd trochę więcej czasu niż zazwyczaj. Na wysokości Gocławia na prawym pasie tranzytowym popsuła się ciężarówka wioząca na budowę stalowe elementy - mówił.

  I precyzował, że popsuta ciężarówka zatrzymała się pomiędzy ulicami Bora-Komorowskiego a Wałem Miedzeszyńskim. - Na trasie utworzył się już bardzo duży, kilkukilometrowy korek. Kierowcy stoją już od ronda Marsa. I tu apel do kierowców, żeby poruszali się innymi trasami, może na przykład trasą Łazienkowską, ulicą Ostrobramską. Na pewno będzie trochę szybciej - zwrócił uwagę nasz reporter.

  Później Zieliński ustalił przyczynę awarii samochodu: - Doszło do awarii lewego, przedniego koła. Pracownicy firmy serwisowej próbują je wymienić, ale nie jest to taka prosta sprawa.

  Na miejsce przyjechała policja. - Postawili radiowóz za ciężarówką, na pewno to w jakiś sposób zabezpieczy to miejsce na trasie - dodał nasz reporter.

  Ciężarówka została usunięta z jezdni około godziny 9.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  mp/r/kwoj