Najnowsze

Brutalne pobicie 17-latka. Policja poszukuje tych mężczyzn. "Mogą mieć związek ze sprawą"

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mężczyźni mogą mieć bezpośredni związek z przestępstwem

Białołęcka policja udostępniła zdjęcia mężczyzn, którzy mogą mieć związek z pobiciem nastolatka. Chłopak stracił telefon, kurtkę, buty i słuchawki.

Do zdarzenia doszło 19 października tego roku. - Około 20.30, przed jednym ze sklepów, 17-latek został brutalnie pobity przez czterech mężczyzn - powiedziała Paulina Onyszko z białołęckiej policji. Jak dodała, mężczyźni zabrali mu telefon, markową kurtkę, markowe buty, słuchawki oraz kolekcjonerską zapalniczkę. Następnie uciekli.

- 17-latek z kolei trafił do szpitala. W toku wykonanych czynności ustalono, że związek z tym zdarzeniem ma czterech mężczyzn, których wizerunki zarejestrowała kamera monitoringu - zaznaczyła.

Rysopis czterech mężczyzn

Pierwszy mężczyzna: wiek około 19 lat, wzrost około 166 cm, jest bardzo szczupły, włosy ciemne średniej długości, grzywka z przedziałkiem czesana na prawą stronę. Ubrany jest w czarną bluzę lub kurtkę z kapturem marki NorthFace, która na plecach posiada biało-czerwoną kratownicę z logotypami NorthFace, czarne spodnie z przetarciami na udach i kolanach i białym logo na lewej tylnej kieszeni oraz czarne buty NIKE AIR MAX PLUS.

Drugi mężczyzna: wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, ubrany jest w czarną kurtkę z kapturem marki NorthFace z białym logo na klatce piersiowej oraz plecach, czarną czapkę z daszkiem, niebieskie spodnie jeansowe z przetarciami na udach i kolanach, czarne buty NIKE AIR MAX z charakterystyczną wysoką podeszwą. Mężczyzna ma twarz zasłoniętą chustą.

Trzeci mężczyzna: wiek około 20 lat, wzrost około 180 cm, krępej budowy ciała, ubrany w czarną puchową kurtkę z kapturem oraz okrągłym logo na lewym ramieniu, czarną czapkę z daszkiem, czarne spodnie oraz czarne buty NIKE AIR MAX z charakterystyczną czarną podeszwą.

Czwarty mężczyzna: wiek około 20 lat, wzrost około 185-190 cm, wysportowana sylwetka, ubrany w czarną zimową czapkę, czarną kurtkę zimową pikowaną z logo Tommy Hilfiger na lewej piersi i prawym ramieniu, czarne spodnie dresowe ze ściągaczami na kostkach i białymi sznurkami przy pasie, buty NIKE AIR MAX na wysokiej podeszwie z pomarańczowymi sznurowadłami. 

Gdzie można przekazać informację?

Osoby, które rozpoznają któregoś z mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 52 17, powołując się na numer l.dz. KP-D-I-6397/21.

Informacje można też przekazywać, pisząc na adres: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci zapewniają, że gwarantują anonimowość.

Informowaliśmy o wyroku dla Krystiana O. oskarżonego o spowodowanie wypadku na Sokratesa:

Zapadł wyrok w sprawie wypadku na Sokratesa

Pełnomocniczka rodziny pokrzywdzonego o wyroku
Pełnomocniczka rodziny pokrzywdzonego o wyrokuTVN24
wideo 2/5

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP

Pozostałe wiadomości