Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Zderzenie dwóch samochodów. "W obu podróżowały dzieci"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
sobot/Kontakt 24Zderzenie na Bemowie

Dwa samochody zderzyły się w czwartek rano na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Konarskiego. Informację oraz zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak przekazał nam Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych dotarła do służb o godzinie 7.47.

- Zderzyły się skoda oraz fiat. W obu samochodach podróżowały dzieci. Uczestnicy wypadku zostali przebadani na miejscu przez ratowników pogotowia - poinformował policjant.

- Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Ostatecznie dwie kobiety zostały zabrane do szpitala. Dzieciom nie stało się nic poważnego - dodał Świstak.

Ulica Powstańców Śląskich w kierunku Górczewskiej była zablokowana. Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, przed godziną 9 samochody zostały przestawione na bok i ruch udrożniono.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o serii wypadków na trasie S8:

Zderzenie pięciu samochodów na S8Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Sobot/Kontakt 24