Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Policja poszukuje zaginionej 25-letniej Aleksandry Bokus z Bemowa

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  dg/r/kwoj
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Komenda Stołeczna PolicjiZaginiona Aleksandra Bokus z Bemowa

  Policjanci z Bemowa i Woli poszukują zaginionej 25-letniej Aleksandry Bokus. Kobieta 15 stycznia roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

  Kobieta ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma blond włosy, farbowane. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę czarną, pikowaną, buty sportowe, zielone i miała szarą sukienkę do kolan. 

  Policjanci apelują do wszystkich, którzy mogą mieć wiedzę na temat miejsca pobytu Aleksnadry Bokus o natychmiastowy kontakt z komendą przy Raginisa 4, tel. (22) 603 25-80 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl.

  Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o akcji policji na Białołęce:

  Akcja policji na Płochocińskiej

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  dg/r/kwoj