Zderzenie policyjnego motocykla z samochodem osobowym. Były utrudnienia w Alejach Jerozolimskich

Najnowsze

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWypadek w Alejach Jerozolimskich

We wtorek po południu w Alejach Jerozolimskich doszło do zderzenia policyjnego motocykla z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem został ranny.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z Żelazną. Zderzyły się motocykl policyjny i osobowe audi. - Samochód osobowy, który brał udział w zdarzeniu częściowo blokuje torowisko. Tramwaje jadące w placu Zawiszy zawracają na pętli przy placu Starynkiewicza. Zablokowane są dwa pasy Alej Jerozolimskich w kierunku Ochoty. Z ulicy Żelaznej można skręcić jedynie w stronę placu Zawiszy - poinformował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Jak ustalił, w zdarzeniu poszkodowany został motocyklista. - Zajmuje się nim zespół pogotowia ratunkowego - mówił Zieliński.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 13.14. Potwierdzam, że w zdarzeniu brał udział nasz służbowy motocykl - przekazał Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że obaj kierujący byli trzeźwi. - Policjant kierujący motocyklem, z obrażeniami niezagrażającymi życiu, został przewieziony do szpitala. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia - poinformował Florczak.

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/t.vnwarszawa.pl