Najnowsze

13-latka zaatakowana w windzie. Policja: mężczyzna miał niebezpieczne narzędzie, groził śmiercią

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockPolicja zajęła się sprawą (zdjęcie ilustracyjne)

39-letni mężczyzna zaatakował 13-latkę w windzie. Trzymał w ręku niebezpieczny przedmiot, groził, że ją zabije - informuje policja. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został aresztowany. 

Jak informuje Irmina Sulich z północnopraskiej policji, kilka dni temu, w bloku przy Bolesławickiej, mężczyzna zaczepił 13-latkę w windzie.

- Z relacji małoletniej wynikało, że 39-latek trzymając w ręku niebezpieczne narzędzie groził jej pozbawieniem życia. Na szczęście dziewczynce udało się uciec i od razu po całej sytuacji poinformowała rodziców, którzy zaalarmowali policję – przekazuje policjantka.

Jak dodaje, po zdarzeniu napastnik stał przed blokiem i zachowywał się podejrzanie.

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, podjęli próbę rozmowy z mężczyzną i już po chwili wiedzieli, że mają do czynienia ze sprawcą zdarzenia. Ponadto podczas przeszukania jego odzieży mundurowi ujawnili niebezpieczny przedmiot opisany przez dziewczynkę. 39-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu przy Chodeckiej – podała Sulich.

Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec 13-latki. Przyznał się. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Grożą mu dwa lata więzienia.

Informowaliśmy o zabójstwie 16-letniej Ani pod Siedlcami:

"20-latek jest głównym podejrzewanym w tej sprawie"TVN24

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock